تـولــید، دانش بنیان، اشتغال آفرین
+
اندازه قلم
-
رنگ
دانشگاه علوم پزشکی همدان
در آستانه هفته خبرنگار صورت گرفت؛
قدردانی و تجلیل رییس دانشگاه از خبرنگاران روابط عمومی

دکتر مجذوبی رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان در آستانه هفته خبرنگار با حضور در مجموعه روابط عمومی دانشگاه از خبرنگاران این واحد، تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان، دکتر محمدمهدی مجذوبی در این دیدار صمیمانه ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و تبریک هفته خبرنگار، پیام آوران دشت کربلا را خبررسانان صدیق جامعه بشریت برشمرد و اظهار کرد: راز ماندگاری واقعه کربلا، روایت‌های صادقانه و اطلاع‌رسانی دقیق واقعه توسط حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) بوده است.

وی افزود: در مقابل اخبار صادقانه، گاهی روایت‌های ناصادق یا ناقص هم موجب تحریف وقایع تاریخ می‌شود گفت: موضوع شیوع قحطی در جنگ جهانی اول در کشور ما که با هجوم نیروهای متفقین اتفاق افتاد در تاریخ ثبت دقیقی از آن صورت نگرفته و فوت میلیون‌ها ایرانی در اثر این واقعه به دلیل تحریر تاریخ توسط انگلیسی ها در تاریخ پنهان و گم شد و آمار دقیقی از این تلفات جمعیتی کشور در جایی ثبت و ضبط نشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان، اصلاح فرایندها را یکی از رویکردهای مهم و خبرساز دانشگاه برشمرد و عنوان کرد: اگرچه در رسانه ممکن است افتتاح یک پروژه یا کار فیزیکی مشابه، انعکاس خبری بیشتری داشته باشد اما گاهی اقداماتی که در دستگاه‌ها صورت می‌گیرد در روند افزایش رفاه، سلامتی و توسعه کشور و مردم نقش مؤثرتری دارد که بخشی از وظیفه خبرنگاران پرداختن به همین جزییات و اثرگذاری بیشتر است.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات تک تک اعضای مجموعه روابط عمومی دانشگاه، انعکاس فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته را بخشی از رسالت روابط عمومی دانست و تلاش در این راستا را خدمت به مردم در راستای امیدآفرینی و اطلاع رسانی عنوان کرد.

دکتر مجذوبی در پایان با اهدای هدایایی از معصومه علیزاده، زهرا بیگدلو و علی ترابی خبرنگاران واحد روابط عمومی دانشگاه تشکر و قدردانی کرد. /ب

 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1401/05/13
ساعت:
13:10
تعداد بازدید:
142
منبع:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal