گام شماره 1
بسمه تعالی
پرسشنامه سنجش رضایت شغلی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همدان
این پرسشنامه با هدف بررسی میزان رضایت شغلی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همدان طراحی گردیده است. مشارکت شما در تکمیل این پرسشنامه به بهبود و اصلاح فرآیندهای مدیریت و ارتقای رضایت مندی کارکنان کمک شایانی خواهد نمود.
لازم به ذکر است که نیازی به ثبت نام و نام خانوادگی شما در پرسشنامه نمی باشد و اطلاعات ارائه شده در پرسشنامه کاملاً محرمانه بوده و نتایج بدون ذکر اطلاعات شما به تیم مدیریتی دانشگاه ارائه خواهد گردید.
در صورت داشتن سوال و یا تمایل به ارسال اطلاعات بیشتر، لطفا با ایمیل زیر با ما در تماس باشید.
با تشکر
-----------------------------------------
* رشته شغلی (به طور مثال: بهورز، مراقب سلامت ،پزشک پرستار ،کارگزین ،کارشناس مبارزه با بیماری ها و .....)
                                       
15- نظرتان را در مورد جمله زیر با علامت زدن یکی از عددها تعیین نمایید (انتخاب عدد بزرگتر به معنی موافقت بیشتر شما با جمله ذکر شده است). «افتخار می کنم به اینکه در دانشگاه علوم پزشکی همدان کار می کنم».
16- نظرتان را در مورد جمله زیر با علامت زدن یکی از عددها تعیین نمایید (انتخاب عدد بزرگتر به معنی موافقت بیشتر شما با جمله ذکر شده است). «به نظر من عملکرد مسئولان ارشد دانشگاه در حد قابل قبول است».
17- نظرتان را در مورد جمله زیر با علامت زدن یکی از عددها تعیین نمایید (انتخاب عدد بزرگتر به معنی موافقت بیشتر شما با جمله ذکر شده است). «به نظر من عملکرد مدیر واحدی که در آن کار می کنم قابل قبول است».
گام شماره 2
بخش دوم: سوال های پرسشنامه
------------------------------ ------------------------------
گام شماره 3
در مورد سوال های فوق یا هر موردی که به نظر شما نیازمند توضیحات بیشتر می باشد در این قسمت مرقوم فرمائید و یا فایل متن تایپ شده را در آیتم بعدی بارگذاری کنید (پاسخ به این قسمت اختیاری است). همچنین شما می توانید به آدرس ذکر شده در ابتدای پرسشنامه ایمیل ارسال نموده یا به شماره ارائه شده فایل صوتی ارسال کنید (در تماس یا ارسال فایل صوتی نیازی به ارائه اطلاعات فردی شما از جمله نام، محل خدمت و غیره نیست).
عبارت خود را درج و جهت جستجو

Change font size :

:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس:

Change mouse type:

تغییر رنگ ها:

رنگ اصلی:

رنگ دوم:

ارتباط مستقیم با ریاست

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام